Radio Rekord i Radomska Grupa Mediowa Patronem Medialnym Międzypokoleniowego Balu Karnawałowego

Miło nam poinformować, że Radomska Grupa Mediowa, która jest właścicielem m.in. Radia Rekord Radom, Telewizji Dami oraz portalu cozadzien.pl, objęła patronatem medialnym Międzypokoleniowy Bal Karnawałowy, który już 14 lutego odbędzie się w Targach Kielce. Polecamy Państwa uważnie słuchać Radia Rekord oraz zajrzeć na portal cozadzien.pl – nie zabraknie informacji o naszym wydarzeniu! Read More »

Zostań BIO-SENIOREM!

Seniorzy tworzą biogospodarkę, a projekt o intrygującej nazwie im to uświadomi! Dziś każdy z nas, stara się oszczędzać prąd, wodę czy gaz czy segregować odpady. Nie wywozimy śmieci do lasu, nie chcemy oddychać duszącym smogiem. A wiedzieliście, że uprawianie ogródka, gotowanie według tradycyjnych receptur, przeszywanie ubrań czy robienie na drutach to też ekologia i nasz… Read More »

KONKURS 60+ to nie wiek! To STYL życia!

Zapraszamy do udziału w Konkursie 60+ to nie wiek. To styl życia. Seniorzy!Juniorzy!Pokażcie nam, jak świetnie bawicie się RAZEM, pokażcie nam jacy jesteście! Przyślijcie nam zdjęcie Waszego duetu we wspólnej stylizacji, która mówi o Waszej pasji i zainteresowaniach. Spośród wszystkich zgłoszeń podczas Międzynarodowych Targów Seniora wybierzemy zwycięzców. Zwycięski duet otrzyma nagrodę główną – weekendowy pobyt… Read More »

Domyseniora.pl patronem medialnym Międzynarodowych Targów Seniora

Z przyjemnością ogłaszamy, że portal domyseniora.pl  dołączył do grona patronów medialnych Międzynarodowych Targów Seniora. Domyseniora.pl to jeden z największych w Polsce serwisów o tematyce domów opieki oraz senioralnej. Prezentuje oferty Domów Opieki, Sanatoriów i Zakładów Opiekuńczo-Leczniczych, produkty medyczne, promując nowoczesny marketing skierowany do seniorów i ich opiekunów. Read More »

Targi Seniora częścią pionierskiego w skali kraju wydarzenia: KIELCE SENIOROM

Dziś odbyła się konferencja prasowa poświęcona Kieleckim Dniom Seniora - wydarzeniu, które odbędzie się 10-12 października 2019 roku i będzie największym zorganizowanym dotychczas w naszym mieście wydarzeniem adresowanym przede wszystkim do osób w wieku 60+. Targi Seniora jest częścią tego wielkiego wydarzenia: 10 października 2019 r., na scenie zbudowanej na Rynku, Prezydent Miasta Kielce, Bogdan… Read More »